ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

цілком природноМи об’єднуємо патріотів Житомира – креативних людей нової генерації.
Ми прагнемо змін та по часточці запроваджуємо їх щодня.
Змінювати світ – це цілком природно!

Дещо з історії організації

Ідея створення ЖОМГО “Цілком природно” виникла у далекому 2006 році. За відсутністю потреби в юридичному оформленні вона існувала, як клуб друзів.

У 2010 році виникла потреба офіційної реєстрації організації, адже її члени почали виходити на рівень  сформованих громадських активістів. Також зацікавила реальна можливість бюджетної підтримки проектів організації.

Днем народження організації вважається 10 липня 2010 року – день проведення перших офіційних зборів організації – установчих. Також день нотаріального засвідчення підписів засновників.

Згодом активісти “Цілком природно” брали участь та ініціювали безліч цікавих та, подекуди, складних проектів. А саме:

Створення клубу інтелектуально-психологічної гри «мафія» «КавоМафія». Створення клубу спрямовано на проведення змістовного дозвілля молодими людьми міста. Клуб існує з 28 серпня 2009 року.

Реалізація мистецького проекту «Фотоквест=64». Мета проекту допомогти молодим фотографам-початківцям реалізувати свій хист до фотомистецтва. Ідея проекту полягає в тому, щоб учасники за однаковий час зробили певну кількість світлин на задану тематику. Після цього їх оцінює компетентна експертна комісія. Найкращі отримують змогу експонувати свої роботи.

Організація була членом місцевого оргкомітету п’ятої фінальної акції ВБФ «Серце до серця» в місті Житомирі 2010 — 2011 рр. Під час акції в Житомирській області волонтерами фонду було зібрано більше 95 тис. грн. До участі в акції було залучено 230 волонтерів.

Співорганізатори традиційного в Житомирі фестивалю вуличних барабанщиків “ВулБа”, що вже п’ять років (влітку 2009 – 2014рр) поспіль відбувся на теренах Житомирської області в селі Дениші Житомирського району на мальовничих берегах річки Тетерів. Фестиваль спрямовано на пропаганду здорового способу життя, екологічного мислення та відродження духовної спадщини українського народу. Фестиваль традиційно проводиться у другу суботу серпня.

Голова організації Ілля Грицанюк став ініціатором створення в Житомирі Молодіжної Громадської Ради при виконавчому комітеті Житомирської міської ради, що була затверджена рішенням Виконавчого комітету Житомирської міської ради №777 від 28 жовтня 2010 року. В процесі підготовки до створення Ради відбувся ряд круглих столів між представниками молодіжних об’єднань міста, дводенний семінар з написання Положення про Молодіжну Громадську Раду. 

Координатори Житомирського етапу всесвітнього арт-мобу DRUMSTRONG’11 барабани проти раку, що об’єднав 86 міст світу. Суть заходу — привернення уваги громадськості до проблеми онкологічних захворювань у світі через музичні інсталяції., які відбуваються одночасно по всьому світі. В Житомирському етапі акції прийняло участь більше сотні молодих людей.

Організатори Арт-містечка в Гідропарку, приуроченого до Дня молоді у 2011 році. Арт-містечко функціювало в рамках загальноміського святкування Дня Молоді. До складових заходу входили наступні мікропроекти:

  •  експрес фотоконкурс “Моє Місто Молоде”, який відбувався на відкритому повітрі, де кожен учасник міг сам розмістити свої роботи на спеціальному стенді. Оцінювались роботи перехожими, які заповнювали спеціальні бюлетні. В оцінюванні взяло участь більше тисячі осіб, в тому числі керівництво міста;
  • акція “Зроби подарунок місту”, в рамках якої чотири молодих відомих житомирських художника намалювали свої роботи на стаціонарних об’єктах у Житомирському Гідропарку;
  • виставка-ярмарок “хенд-мейд” виробів молодих житомирських митців.;
  •  “Креативний центр” – круглий стіл за участі лідерів молодіжних громадських організацій, студентського та учнівського самоврядування та керівництва міста, в тому числі міського голови.

Стали ініціаторами проведення урочистостей до Дня героїв України на рівні області у 2014 році. В рамках відзначення було здійснено поїздку для молоді героїчними місцями нашого краю та започатковано проект “Герої Поліського Краю”

Стали співорганізаторами відзначення Дня молоді в Житомирі у 2014 році. Наша організація взяла на себе організацію благодійного акустичного вечора за участю молодих житомирських гуртів та київського гурту “Гапочка”.

Стали партнерами міжнародного поетичного фестивалю “TERRAPOETICA 2014″ у Житомирі. Фестиваль є поетичним аналогом “Євробачення” та у 2014 році його приймала Україна. В Житомирі відбувся півфінальний етап фестивалю.

Звісно ж наша організація робила ще більше добрих справ, які не перелічені вище за браком пам’яті. Надалі ми зобов’язуємось ести даний блог та відзначати на ньому наші найбільш досягнення.

Щиро Ваш, колектив “Цілком природно”!

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>