Архів за місяць: Квітень 2015

Оголошено переможців Космічного джему. ФОТО

IMG_1092В п’ятницю 17 квітня в Музеї Космонавтики ім. С. П. Корольова відбувся конкурс гітаристів “Космічний джем — Герої гітари”. В конкурсі змагалися виконавці у двох номінаціях: “Класична гітара” та “Рок”. Головними призами конкурсу були ексклюзивні статуетки та визнання колег. Продовжувати читання Оголошено переможців Космічного джему. ФОТО

Запрошуємо підтримати учасників “Космічного джему”!

IMG_20150415_122622-001В п’ятницью 17 квітня у приміщенні Музею Космонавтики ім. С.П. Корольова відбудеться конкурс гітаристів “Космічний джем — герої гітари”, приурочений до Дня Космонавтики. У конкурсі візьме участь більше двадцяти молодих виконавців. Вони змагатимуться у двох номінаціях: рок та класична гітара. Під час конкурсу також заплановано виступи відомих житомирських музкантів та гурту The Heartbeats.

Конкурс проходить вперше та має на меті стати традиційним для міста Житомир – колиски космонавтики. Захід відбувається за підтримки Житомирської міської ради.

Організатори запрошують житомирян підтримати майбутніх зірок великої сцени. Вхід вільний. Початок о 18:30. Продовжувати читання Запрошуємо підтримати учасників “Космічного джему”!