Архів за місяць: Березень 2015

Реєстрація на конкурс “Космічний джем – Герої гітари”

GH1Розпочалась реєстрація на відкритий конкурс гітаристів у Житомирі!

Спробуйте свої сили – станьте кращим гітаристом за версією “Космічног джему” в одній з номінацій: класика та рок.

Форма для реєстрації

Детальні умови конкурсу далі

Продовжувати читання Реєстрація на конкурс “Космічний джем – Герої гітари”

Житомир приєднався до всесвітньої акція “Година Землі”

DSC_7539 - копия«Вмикай свою силу!» – під таким девізом у нинішньому році в Україні проходить міжнародна екологічна акція “Година Землі”. Кампанію проводить природоохоронна  організація Всесвітній фонд дикої природи (WWF) за підтримки Міністерства  екології та природних ресурсів та Державного  агентства  з енергоефективності та енергозбереження.
Відтак у суботу, 28  березня, люди по всьому світі вимкнули світло на одну годину –  Годину Землі,  аби привернення увагу громадськості до проблеми зміни клімату.

Продовжувати читання Житомир приєднався до всесвітньої акція “Година Землі”

Житомир приєднується до Години Землі — Всесвітньої акції від WWF!

60+Вже вдруге поспіль,за ініціативи активістів “Цілком природно” та їх партнерів з інших громадських організацій місцева влада Житомира та області підтримує дану ініціативу. Організатори вже отримали офіційне погодження від міської та обласної влади.

Цього року на майдані Корольова буде встановлено символічний вимикач, натиснувши на який, керівник міста Любов Цимбалюк  доведе — Житомир готовий до позитивних перетворень. Після урочистого “вимкнення” на житомирян чекає яскраве фаєр шоу та акустична музика.

Продовжувати читання Житомир приєднується до Години Землі — Всесвітньої акції від WWF!

451

Сьогодні відзначаємо 201 річницю Т.Г. Шевченка

Сьогодні виповнюється 201 рік з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – великого кобзаря, співця України! Втаємо всіх українців з цією визначною датою. Кожен з нас хоч раз у житті тримав у руках величну книгу – “Кобзар” та знає на пам’ять хоч кілька рядків.

Цього року спеціально до цієї визначної дати ми підготували відеопроект – “Слово, що єднає Україну”. Дивимось та ділимось з друзями. Продовжувати читання Сьогодні відзначаємо 201 річницю Т.Г. Шевченка

Слово, що єднає Україну #2

Друга частина відепроекту “Слово, що єднає Україну”.
Проект приурочений до 201 річниці великого кобзаря, поета всесвітнього масштабу – Тараса Шевченка.

Цього року житомирські активісти та політичні діячі доводять: слова здатні об’єднти! Продовжувати читання Слово, що єднає Україну #2

Слово, що єднає Україну. #1

В перший вечір весни презентуємо перший ролик з відеопроекту “СЛОВО, що єднає Україну”. Проект приурочений до 201 річниці великого кобзаря, поета всесвітнього масштабу – Тараса Шевченка.

 

Продовжувати читання Слово, що єднає Україну. #1